Nowe urządzenie do serwisu klimatyzacji z czynnikiem HFO1234yf

Chcąc sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów wyposażyliśmy nasz serwis klimatyzacji o nowe urządzenie firmy SUN. Umożliwia ono obsługę serwisową klimatyzacji każdego samochodu. Blizard QTECH IV to najnowszy model, dający po pierwsze możliwość w pełni automatycznej, odpowiedniej obsługi serwisowej układu klimatyzacji. Po drugie, użycia różnych rodzajów czynników chłodniczych, również czynnik HFO1234yf, który stosowany jest w nowoczesnych samochodach. Posiada wszystkie niezbędne funkcje, między innymi:

  • Całkowita automatyka procesu obsługi samochodowych układów klimatyzacji
  • Łączność WI-FI
  • Funkcja obsługi hybryd
  • Kolorowy 7 calowy ekran dotykowy poprawiający komfort obsługi urządzenia
  • Intuicyjne i profesjonalne menu nawigacyjne
  • Możliwość stosowania jednorazowych lub uzupełnianych hermetyczne pojemników z olejem i barwnikami
  • Energooszczędność, czyli zużywanie o 20% energii mniej w porównaniu z poprzednimi modelami
  • Różne rodzaje czynnika – czynnik R134a lub czynnik HFO1234yf
  • Futurystyczny design
  • Doskonała mobilność

Qtech IV to całkowicie zautomatyzowane urządzenie do obsługi samochodowych układów klimatyzacji, wykonujące odzyskiwanie, recykling i napełnianie czynnikiem chłodniczym. Pracuje z różnymi rodzajami czynnika – R134a lub HFO1234yf. To najnowocześniejszy rezultat doświadczenia i umiejętności firmy SUN, gdzie najważniejsze funkcje dostępne są w standardzie. Od połączenia WI-FI, specjalnie opracowanej funkcji Hybrid zapewniającej wysoką czystość i bezpieczeństwo po test
szczelności przy użyciu gazu testowego lub azotu.

Obsługa samego urządzenia jest bardzo komfortowa dzięki intuicyjnej i nieskomplikowanej nawigacji. Po pierwsze menu zostało tak zaprojektowane, by praca z urządzeniem była łatwa i szybka. Po drugie, kolorowy, 7 calowy ekran dotykowy, zapewnia użytkownikowi prostą i szybką obsługę. W urządzeniu można stosować jednorazowe lub uzupełnialne hermetyczne pojemniki z olejem i barwnikami.

Dodatkowo, dzięki zaawansowanej technologii opartej na innowacyjnym systemie elektrozaworów QTECH IV zużywa o 20% energii mniej w porównaniu z poprzednimi modelami.

Serwis układów klimatyzacji z nowym czynnikiem HFO1234yf
Blizzard QTECH IV

Zachęcamy również do zapoznania się z cennikiem serwisu klimatyzacji i pozostałą oferta naszego serwisu samochodów osobowych i dostawczych, lub do odwiedzenia naszej stacji kontroli pojazdów gdzie wykonasz badanie techniczne swojego pojazdu.